Titorías

CURSO 2016/17

HORARIOS DE RECEPCIÓN DE ALUMNOS,
PAIS, NAIS E TITORES LEGAIS


Recepción de alumnos: Os profesores estarán a disposición dos alumnos para calquera consulta nos horarios especificados.


Recepción de Pais, Nais e Titores legais: Pregamos soliciten cita na conserxería do centro con 48 horas de antelación.

ProfesorRecepción Alumnos / Pais
Abelairas Lemos, Lucíaluns de 19:00 a 20:00 h.
Álvarez Pérez, Federicomércores de 15:00 a 16:00 h.
Álvarez Santiago, Mariamartes de 17:00 a 18:00 h.
Alves Rodríguez, Jorge A.martes de 16:00 a 16:30 h.
mercores de 18:00 a 18:30 h.
Badenas Tatay, Antoniomércores de 19:00 a 20:00 h.
Castro Vázquez, Patricialuns de 15:00 a 16:00 h.
Coria Abel, Pablomartes de 19:00 a 20:00 h.
Corral Muñiz, Josemércores de 21:00 a 22:00 h
Díaz Dorribo, Victoria Ofeliamartes de 20:00 a 21:00 h
Duran Alonso, Daniel Borjaluns de 21:00 a 22:00 h.
García Baamonde, Doloresluns de 19:00 a 20:00 h.
García Pato, Maitemartes de 16:00 a 17:00 h.
Gómez Arias, Javier Angelvenres de 15:00 a 16:00 h.
González Franco, Cristinamartes de 17:00 a 18:00 h.
Grande Ramos, Manuel Joseluns de 18:00 a 19:00 h.
Hermida Lozano, Mª Luzxoves de 21:00 a 22:00 h.
Iglesias Prieto, Milagrosmartes de 18:00 a 19:00 h.
Iglesias Ramilo, Manuelluns de 19:00 a 20:00 h.
Latorre Trabanco, Aídamartes de 16:00 a 17:00 h.
Liste Limes, Patriciamartes de 19:00 a 20:00 h.
López Hermida, Albertovenres de 15:00 a 16:00 h.
Mariño Vázquez, Marcosmartes de 18:00 a 19:00 h.
Martínez Fernández, Aracelimércores de 21:00 a 22:00 h.
Martínez Pardo, Juan Ignacioxoves de 18:00 a 19:00 h.
Martínez Sabio, Ivánluns de 19:00 a 20:00 h.
Marzoa Varela, Mª Carmenmartes de 19:00 a 20:00 h.
Matesanz Fernández, Henarvenres de 19:00 a 20:00 h.
Méndez Castro, Bernardomartes de 18:00 a 19:00 h.
Molist Fernández, Ramónluns de 18:00 a 19:00 h.
Montero Rodríguez, Julio Cesarmartes de 20:00 a 21:00 h.
Moreno Flores, Esperanzamartes de 19:00 a 20:00 h.
Nogueira Perez, Mª Angelesluns de 16:00 a 17:00 h.
Novoa Ares, Mª Carmenxoves de 21:00 a 22:00 h.
Pantín López, Olallamartes de 18:00 a 19:00 h.
Pena Castro, Sergiovenres de 15:00 a 16:00 h.
Pérez Piñeiro, Francisco J.mércores de 20:00 a 21:00 h.
Pozo Pérez, Eduardomartes de 18:00 a 19:00 h.
Queija Uz, Antoniovenres de 15:00 a 16:00 h.
Ramón Rico, Fernando Jesúslunes de 18:00 a 19:00 h.
Romero Gonzalez, Leopoldomartes de 18:00 a 19:00 h.
Saborido Roca, Jose Ramónxoves de 17:00 a 18:00 h.
Santos Sanz, Lourdesmércores de 18:00 a 19:00 h.
Segade Blanco, Diegomartes de 19:00 a 20:00 h.
Seijo Grueiro, Rosalía Mªluns de 19:00 a 20;00 h.
Sela Pérez, Mª Emmamartes de 17:00 a 18:00 h.
Varela Arrojo, Mª Carmenxoves de 18:00 a 19:00 h.
Vázquez Corredoira, Carmenvenres de 18:30 a 19:00 h.
venres de 19:30 a 20:00 h.
Vázquez García, Rodrigomércores de 20:00 a 21.00 h.
Ventoso Fernandez, Diegomartes de 20:00 a 21:00 h.