Titorías

CURSO 2017/18

HORARIOS DE RECEPCIÓN DE ALUMNOS,
PAIS, NAIS E TITORES LEGAIS


Recepción de alumnos: Os profesores estarán a disposición dos alumnos para calquera consulta nos horarios especificados.


Recepción de Pais, Nais e Titores legais: Pregamos soliciten cita na conserxería do centro con 48 horas de antelación.


ProfesorRecepción Alumnos / Pais
Abelairas Lemos, LucíaMércores de 19:00 a 20:00 h
Alves Rodríguez, JorgeVenres de 20:00 a 21:00 h
Barro Alonso, IvánXoves de 19:00 a 20:00 h
Camino Saco, SilviaLuns de 18:00 a 19:00 h
Castro Vázquez, PatriciaMartes de 15:00 a 16:00 h
Coria Abel, PabloMartes de 19:00 a 20:00 h
Corral Muñiz, JoséLuns de 18:00 a 19:00 h
Díaz Dorribo, Victoria O.Martes de 20:00 a 21:00 h
Durán Alonso, Daniel BorjaMércores de 19:00 a 20:00 h
Ferreiro Pérez, AntonioXoves de 17:00 a 18:00 h
Fraiz Conde, JoséLuns de 19:00 a 20:00 h
Franco Ruíz, SaraMércores de 21:00 a 22:00 h
García Baamonde, DoloresLuns de 17:00 a 18:00 h
García Pato, MaiteMartes de 17:00 a 18:00 h
Gómez Arias, Javier A.Mércores de 15:00 a 16:00 h
Grande Ramos, Manuel JoséMércores de 16:00 a 17:00 h
Hermida Lozano, Mª LuzXoves de 20:00 a 21:00 h
Iglesias Prieto, MilagrosXoves de 17:00 a 18:00 h
Iglesias Ramilo, ManuelVenres de 15:00 a 16:00 h
Latorre Trabanco, AídaMércores de 18:00 a 19:00 h
Lazcano Novoa, LuisXoves de 20:00 a 21:00 h
León Ramírez, José LuisVenres de 15:00 a 16:00 h
Liste Limes, PatriciaMartes de 17:00 a 18:00 h
López Cancelas, DianaMartes de 18:00 a 19:00 h
López Hermida, AlbertoVenres de 15:00 a 16:00 h
Martínez Fernández, AraceliMartes de 21:00 a 22:00 h
Martínez Pardo, Juan I.Martes de 19:00 a 20:00 h
Martínez Sabio, IvánXoves de 21:00 a 22:00 h
Martínez Vicente, SilviaMartes de 21:00 a 22:00 h
Marzoa Varela, CarmenMartes de 19:00 a 20:00 h
Matesanz Fernández, HenarVenres de 18:00 a 19:00 h
Méndez Castro, BernardoXoves de 18:00 a 19:00 h
Molist Fernández, RamónLuns de 18:00 a 19:00 h
Moreno Flores, EsperanzaMartes de 18:00 a 19:00 h
Nogueira Pérez, CristinaLuns de 17:00 a 18:00 h
Nogueira Pérez, Mª ÁngelesLuns de 17:00 a 18:00 h
Novoa Ares, Mª CarmenMartes de 18:00 a 19:00 h
Pantín López, OlallaXoves de 21:00 a 22:00 h
Pardiño Piñón, Mª VictoriaLuns de 18:00 a 19:00 h
Pena Castro, SergioLuns de 18:00 a 19:00 h
Pérez Piñeiro, Fco. JavierMércores de 15:00 a 16:00 h
Pinzás Balesteiro, IvánVenres de 15:00 a 16:00 h
Porto Lamas, Mª AmeliaLuns de 17:00 a 18:00 h
Pozo Pérez, EduardoLuns de 20:00 a 21:00 h
Queija Uz, AntonioLuns de 15:00 a 16:00 h
Rodríguez Fernández, Mª ElenaMartes de 17:00 a 18:00 h
Romero González, LeopoldoLuns de 19:00 a 20:00 h
Saborido Roca, José RamónXoves de 18:00 a 19:00 h
Santamariña Sanmartín, Tamara MªMartes de 18:00 a 19:00 h
Santos Sanz, LourdesXoves de 18:00 a 19:00 h
Teuntor Domínguez, GuadalupeVenres de 15:00 a 16:00 h
Varela Arrojo, Mª CarmenXoves de 17:00 a 18:00 h
Vázquez Corredoira, Mª CarmenVenres de 17:00 a 18:00 h
Ventoso Fernández, DiegoMartes de 15:30 a 16:00 h
Ventoso Fernández, DiegoXoves de 15:30 a 16:00 h